Оголошення!

  • Українська
  • English

Увага! Запит на оглядову статтю!       10.10.2017

Редколегія Українського фізичного журналу (УФЖ) та Відділення фізики та астрономії НАН України запрошують усіх бажаючих подати оглядову статтю до 100-річчя Національної академії наук України. В цій статті, насамперед, має бути висвітлена діяльність НАН України та АН України за тематикою, близької до особистої наукової діяльності. Якщо наша пропозиція Вас зацікавила, просимо повідомити про це редакцію УФЖ, надіславши листа на адресу ujphys@iop.kiev.ua, і ми зв’яжемося для узгодження термінів та умов публікації огляду.

Мова!

Рукописи подаються двома мовами українською та англійською.

Вимоги до оформлення рукописів

Об’єм від 5 до 20 журнальних сторінок разом з таблицями, діаграмами, фотографіями і рисунками, які повинні мати високу якість відтворення у чорно-білому друку. Редакція УФЖ може потребувати дозволи на передрук рисунків з опублікованих робіт, ми проконсультуємо авторів, як їх отримати. Огляд повинен мати достатній перелік посилань на опубліковані наукові джерела (не менше 50 найменувань). Посилання на неопубліковані або ненаукові джерела (пресу, засоби мульти-медіа, тощо) не допускаються. Огляд має об’єктивно та неупереджено відтворювати історію розвитку досліджень в НАН України та АН України за обраною тематикою.

Рукописи приймаються у форматах LaТеХ та MS Word. У форматі LaТеХ рукописи оформлюються за такими самими правилами, як і регулярні статті (див. Правила для авторів). У форматі MS Word рукописи приймаються 14 шрифтом формата А4, полуторним інтервалом, Times New Roman з ілюстраціями та таблицями вставленими у відповідне місце тексту. Перелік літератури оформлюється згідно правил УФЖ.

При поданні оглядів Рецензентів зазначати не обов’язково.

Публікація

Роботи після рецензування будуть надруковані в спеціальних випусках Українського фізичного журналу

Попередня реєстрація

Для того щоб опублікувати огляд в ювілейному номері «До 100-річчя НАН України» потрібно заповнити Реєстраційну картку і надіслати її до редакції за електронною адресою ujphys@iop.kiev.ua

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Реєстрація                              до 20 жовтня 2017

Формування списку авторів   до 30 жовтня 2017

Подання робіт                       до 10 квітня 2018

Прийняття робіт до друку    до 1 серпня 2018

З повагою,
Редакція УФЖ